Transport i przeprowadzki dla studentów

Przeprowadzka oraz transport wykonany dla studentaZdajemy sobie sprawę jak ciężkie może być życie studenckie i jak trudno jest pogodzić młodym ludziom wiele piętrzących się obowiązków. Dlatego też naszym celem było stworzenie oferty przyjaznej żakom, którzy mają swoje potrzeby związane z przeprowadzką do innego mieszkania czy przewiezieniem zakupionych w Internecie biurek, szafek lub łóżek. W takich chwilach niezbędny okazuje się tani transport i przeprowadzki dla studentów. Możecie skorzystać z preferencyjnych warunków, okazując ważną legitymację.

Co wchodzi w zakres tej usługi?


transport busem (brak limitu kilometrów w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku oraz Wrocławiu),
możliwość przejazdu dwóch osób,
cena skrojona na miarę studenckich możliwości.

Zakres działaności

Zajmiemy się transportem mebli, sprzętu elektronicznego i AGD, armatury łazienkowej, książek, instrumentów muzycznych oraz wielu innych przedmiotów. Realizujemy nasze usługi przede wszystkim na terenie Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Przy specjalnych zamówieniach i wspólnym określeniu warunków cenowych możemy przewieźć dany ładunek również na terenie całej Wielkopolski. Za pozytywne opiniowanie naszej strony, otrzymacie dodatkowy rabat! Zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji.

Klient jest dla nas najważniejszy! Z tego powodu oferujemy Państwu naszą wiedzę, doświadczenie, solidność i entuzjazm. Zachęcamy do skorzystania z usług TDU.

Wybierz dla siebie najlepszą przeprowadzkę studencką!
Tel:+48 608-870-970 | 
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png