Opinie o firmie

TDU - Przeprowadzki z polecenia


Cieszymy się opinią firmy godnej zaufania. Rzetelne, terminowe, odpowiedzialnie oraz miło i przyjemnie. Tak wypowiadają oraz określają naszą pracę klienci. Wyrażają aprobatę i doceniają sposób w jaki działamy. A świadczyliśmy usługi dla bardzo wymagających kontrahentów, którzy nie zawiedli się na naszej pracy. Również w przypadku realizacji przeprowadzek dużo mniej skomplikowanych jak zarówno tych o wyższym stopniu trudności i logistyki. Poczucie pewności, bezpieczeństwa jak również przekonania klientów o fachowości naszych specjalistów przeprowadzkowych wyrażone w opiniach i referencjach napawają nas niesłabnącą satysfakcją zawodową, osobistą i życiową.

Szukają Państwo firmy której możecie zaufać i powierzyć swoje mienie?
Jesteście już zmęczeni zwodzeniem, niesłownością, oraz brakiem odpowiedzialności większości firm oferujących przeprowadzki w kraju, które to obiecują solidność wykonywanej usługi, a w zamian proponują za Wasze pieniądze tylko nerwy, niepewność i niepokój?
Jeśli odpowiedzi na pytania brzmią tak, to trafiliście pod jeden z właściwszych adresów w Polsce, gdyż u nas rzetelność, punktualność, słowo to wartości priorytetowe i najważniejsze życiowo.

Wybierając markę TDU, dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania, ponieważ przeprowadzki krajowe, zagraniczne i przewozy to nasz żywioł oraz pasja, której oddajemy się bez reszty łącząc przyjemne z pożytecznym.

Opinie klientów:


Fabian Barszcz

Godna polecenia firma, akcja przeprowadzona szybko i sprawnie, brak zastrzeżeń. Kierowca prowadził jakby miał za sobą cenne 50-cioletnie doświadczenie, przyjechał szybciej niż pociąg w teleexpresie, był ostrożny niczym saper, precyzyjny jak husqvarna i uprzejmy niczym ministrant chodzący po kolędzie! Znakomity kontakt telefoniczny i przyzwoite ceny. Serdecznie polecam!

Pełen profesjonalizm. Przeprowadzka dotyczyła trasy Niemcy-Polska. Panowie przyjechali punktualnie, zabezpieczyli towar rewelacyjnie - nic nie uszkodziło się w długiej drodze. Kontakt świetny, Panowie cierpliwi i słowni i konkretni. Polecam !

Anna S.

Trasa Francja-Polska. Przeprowadzka dokonana bardzo szybko, mienie zabezpieczone profesjonalnie i z wielką dbaloscia. Świetny kontakt. Obsługa bardzo miła, uprzejma i cierpliwa. Jak najbardziej polecam!!!

Należy pochwalić firmę za szybkość realizacji zamówienia i fachową, niedrogą pomoc przy wyniesieniu i wniesieniu mienia :) Szybko i sprawnie! Polecam


Więcej opinii z Google

Zobacz opinie na Facebooku

 


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png