Transport pianin i fortepianów - Fachowy i bezpieczny

Nasz fachowy oraz bezpieczny przewóz pianinaTransport dużogabarytowych instrumentów muzycznych, przeprowadzony z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, jest bardzo wymagającym zadaniem. Ten problem dotyczy również fortepianów i pianin. Są one trudne do przewożenia głównie ze względu na dużą masę, która utrudnia przenoszenie, ale także z powodu delikatnych mechanizmów, mogących łatwo ulec uszkodzeniu przy niewłaściwym postępowaniu. Z tych powodów przewóz pianina i fortepianu jest skomplikowany i wymaga fachowej obsługi, spełnienia odpowiednich warunków oraz zachowania wyjątkowej ostrożności na każdym etapie.

O usłudze

Oferta na transport pianin oraz fortepianówPrzewóz pianin i fortepianów powinien zawsze zostać przeprowadzony przez profesjonalistów, posiadających między innymi samochody przystosowane do wykonywania tego typu usług oraz narzędzia służące do przenoszenia ciężkich i delikatnych instrumentów muzycznych. Nasza firma TDU Poznań Przeprowadzki posiada duże doświadczenie w tym zakresie oraz odpowiednie wyposażenie, które gwarantuje profesjonalny transport tego typu ładunku. Zapewniamy bezpieczne znoszenie oraz wnoszenie fortepianów i pianin. Dzięki zastosowaniu właściwych narzędzi umożliwiamy ochronę cennych instrumentów przed uszkodzeniem. W ramach naszych usług znajduje się również ubezpieczenie cennego ładunku.

 

Koszty

Oferujemy transport na terenie Poznania, całego kraju oraz przewóz zagraniczny. Proponujemy Państwu usługi w przystępnych cenach, które są zawsze negocjowane indywidualnie, w zależności od specyfiki zamówienia. Przy ustalaniu kosztów transportu bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak odległość oraz inne warunki, między innymi wysokość piętra, na którym znajduje się instrument, szerokość klatki schodowej oraz nachylenie schodów. Poza granicami Poznania cena przewozu uzależniona jest od ilości kilometrów i maleje wraz z odległością.

Wybierz swój bezpieczny transport dużego gabarytu!
Tel:+48 608-870-970 | 
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png