Przeprowadzki międzynarodowe

Szybko i bezpiecznie w odległe miejsca! 🌍


Firma TDU organizuje i wykonuje perfekcyjnie przeprowadzki i przewozy międzynarodowe z kompleksową obsługą opartą na rzetelności, zaufaniu i prawdzie - m.in. do Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Danii, Holandii, Austrii, Norwegii czy Anglii, a także z tych i innych krajów - do Polski.

Szczegółowa pozostała oferta usług transportowych i przeprowadzek międzynarodowych w całej Europie i nie tylko: 👇

Co możemy Ci zaoferować w ramach oferty? 🔍

 
• FRACHT KOŁOWY, MORSKI, LOTNICZY - przeprowadzki zagraniczne to nie tylko transport i przewozy rzeczy oraz bagaży do krajów w Europie, ale również do państw spoza Wspólnoty. Dokonujemy za Ciebie wszelkich formalności związanym z międzykrajowym przewozem rzeczy wraz z dokonaniem odprawy celnej w zależności od formy prawnej danego państwa.
• USŁUGĘ "DOOR TO DOOR" - przesyłkę odbieramy spod wskazanego adresu i dostarczamy bezpośrednio do rąk odbiorcy.
• PAKOWANIE MEBLI I INNYCH PRZEDMIOTÓW I PRZYGOTOWANIE ICH DO TRANSPORTU - spakujemy zastawę, szklanki, książki, obrazy, lampy, sprzęt elektroniczny, itd. Korzystamy z profesjonalnych akcesoriów do pakowania, jak koce, folie bąbelkowe, papiery pakowe czy też specjalne kartony.
• KOMPLEKSOWE USŁUGI: załadunek i rozładunek, wnoszenie i znoszenie mienia, pomoc w odprawie celnej i dokumentacji, pakowanie i rozpakowanie mienia, demontaż, montaż oraz magazynowanie.
• DOŁADUNEK I ŁĄCZENIE ZLECEŃ - oszczędność do 60%, jeśli zachodzi taka potrzeba oraz życzenie klienta. Zapraszamy do odwiedzenia działu okazje!

Ważne 🚨
Jeżeli masz do przewiezienia niewielki bagaż - także skontaktuj się z nami, a my przewieziemy Twoją paczkę w superatrakcyjnej cenie. Nie martw się - nie musisz od razu wynajmować całego samochodu! Już nasza w tym głowa, by przewóz do innego kraju Twoich przedmiotów, rzeczy czy bagaży odbył się w jak najbardziej optymalny (czasowo i kosztowo) sposób.
 

Co otrzymasz w cenie usługi? 🎁

Zamawiając przeprowadzkę międzynarodową, otrzymujesz:
• Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) - ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzony nam dobytek w czasie wykonywania usług i dotrzymywania terminów. Posiadamy wszystkie ważne ubezpieczenia oraz polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju i poza jego granicami.
• Załadunek i zabezpieczenie mienia - wiemy doskonale, w jaki sposób załadować i zabezpieczyć Twoje mienie w aucie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne i w pełni bezpieczne układanie poszczególnych elementów wyposażenia w przestrzeni ładunkowej pojazdu.
• Przewóz bez pośredników, przeładunków, spedycji, firm kurierskich itp. - transport bezpośredni tylko naszym firmowym autem.
• Usługę skrojoną na miarę - dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.
• Plan i przewóz - kompleksowo zaplanujemy całą trasę i obliczymy termin, w którym usługa będzie mogła być zrealizowana. Dopasujemy meblowóz lub inny środek transportu do przewożonych towarów i gabarytów (nie narażając na większe koszty w związku z nieumiejętnym doborem odpowiedniej wielkości auta) i przewieziemy bezpiecznie we wskazane miejsce.
• Plastikowe pojemniki i materiały pakowe - pojemniki 50 i 60 litrowe oraz kartony przeprowadzkowe, folie stretch, folię bąbelkową czy taśmy klejące.
• Naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie - przeprowadzka za granicę to proces skomplikowany i wymagający. Powierz go nam i przejdź przez przeprowadzkę szybko i bezproblemowo! Możesz czerpać z naszych doświadczeń!

Nasza praca łączy się z pasją do transportu, dlatego też zawsze z pełnym zapałem, zaangażowaniem i radością podchodzimy do powierzonych nam zadań. Z przyjemnością docieramy w odległe zakątki Europy i Świata, zwiedzając i dzieląc się przy tym pozytywną energią 🌈☀️

Interesuje Cię przeprowadzka międzynarodowa ? Chcesz wiedzieć ile kosztuje cały transport do innego kraju lub ile kosztuje sam przewóz mebli czy pojedynczych rzeczy ? Z przyjemnością odpowiem i porozmawiam 🙂

biuro i kontakt do przeprowadzki międzynarodowej
Piotr Dojcz - ekspert przeprowadzkowy
☎️ +48 608-870-970 |
 
 

Przeprowadzki zagraniczne

 

Nasz fracht kołowy dla Ciebie.


linia-pionowa

Pewne i na czas usługi firmy TDU:

Przedstawiamy przykładowe miejscowości i usługi skąd oraz dokąd z Polski jak i za granicy wykonujemy często przewozy: Poznań, przeprowadzki międzynarodowe Warszawa, transport mebli za granicę Kraków, usługi transportowe z Anglii Niemiec Hiszpanii Francji Holandii Austrii Danii czy Szwajcarii, przewozy mebli z Krakowa na zachód, rzeczy i bagaży Gdańsk, transport przeprowadzki krajowe i zagraniczne z Krakowa do Warszawy, Śląsk, Toruń, fora Szczecin, transport-przeprowadzki za granicę Wrocław, Łódź, transport meblowy za granicę Gdynia, Bydgoszcz, usługi transportowo-przeprowadzkowe zagraniczne z Gdańska, Warszawy, Kielce, przewozy międzynarodowe z wniesieniem Katowice, międzymiastowe przewozy z Krakowa, Wrocławia firmy i okolice, przeprowadzki zagraniczne z Włoch do Polski trójmiasto, Dąbrowa Górnicza Tychy Jelenia Góra Jaworzno Zgierz Chrzanów Chorzów Bydgoszcz oraz Nowy Sącz, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, Bytom, Gliwice, Rzeszów.
Z województw w Polsce jak: mazowieckie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie sprawdź na forum, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie.


Poznaj zespół TDU w akcji 👇
Pozostałe strony serwisu

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png