Jak działamy i czym się kierujemyTDU Przeprowadzki to jakość usług ponad Twoje oczekiwania


Wieloletnie doświadczenie już ponad 10 lat na rynku pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby powierzone nam zadania zostały wykonane rozsądnie, porządnie oraz należycie od samego początku do końca.

Z nami, usługi przeprowadzkowe i przewozy są absolutnie bezstresowe!


Przewożąc wszelkiego rodzaju przedmioty (meble, szkło, porcelanę, dzieła sztuki, fortepiany, pianina) zapewniamy im odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu i całego przewozu. Dostarczamy Ci kartony, pudła, folię bąbelkową, folie ochronne, taśmy. W trakcie przewozu, transportowane rzeczy są zabezpieczone odpowiednimi pasami – na wypadek gwałtownego hamowania oraz różnych sytuacji drogowych. Przezorny zawsze możliwie ubezpieczony!


Współpracując z nami oszczędzasz możliwie czas, pieniądze i własne nerwy!


Oddając i powierzając nam kwestię transportu lub przeprowadzki – możesz spać należycie spokojnie. Nasi rzetelni, stali i doświadczeni pracownicy troszczą się o Twoje rzeczy jak o własny dobytek. Nie pozwalamy na to, aby im się coś stało, a przeprowadzka była tylko miłym, przyjemnym i pozytywnym wspomnieniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą przeprowadzki lub transportu to sprawdź nasz cennik przeprowadzek.


Zadzwoń teraz pod numer 608-870-970 lub napisz do nas wiadomość na adres biuro@tdu-przeprowadzki.pl

TYLKO U NAS BEZPŁATNA WYCENA USŁUGI W PRZECIĄGU 24H

Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?

Wysoka jakość usług   Ubezpieczenie transportu   Dobre ceny  Duży obszar działania


Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych firm przeprowadzkowych w Polsce na Facebooku i Google. Sprawdź, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png