Firma przeprowadzkowa i ekipa - Solidna, Fachowa, Rzetelna!

Nasza rodzinna firma przeprowadzkowa TDU Trans Dojcz ® specjalizuje się w przeprowadzkach miejskich, krajowych i zagranicznych.

Oferujemy usługi w zakresie transportu pojedynczych mebli i rzeczy, przeprowadzki małych mieszkań oraz duże przeprowadzki domów, firm i instytucji. 
Pomożemy z przyjemnością Państwu w kompleksowym zorganizowaniu usługi od A do Z. Wybranie naszej firmy przeprowadzkowej to stuprocentowa pewność profesjonalnie wykonanych usług w Poznaniu, kraju i za granicą.

biuro firmy przeprowadzkowejNa polskim oraz zagranicznym rynku, nasza rodzima firma działa już solidnie i rzetelnie od ponad 10 lat. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych ludzi, wykonujących swoją pracę z zamiłowania a nie z przymusu.
 
Fundamentem naszej firmy są ambitni i kreatywni ludzie, myślący, rozsądni oraz świadomi niesienia pomocy w życiu. Dzięki temu że kochamy swoją pracę, nasze usługi przeprowadzkowe już od wielu lat utrzymują się na pozytywnie wysokim poziomie. Zapewniamy wykonanie wszelkich prac związanych z przeprowadzką oraz transportem po wcześniejszym uzgodnieniu naszych obowiązków z Klientem. Bogate zaplecze techniczne gwarantuje wykonanie zleceń profesjonalnie i bez zbędnych kosztów. Posiadamy odpowiednie samochody ( m.in. meblowozy ) oraz sprawdzoną, solidną kadrę, dlatego nasza ekipa przeprowadzkowa nie boi się podejmowania nowych wyzwań.


Poznaj zespół TDU w akcji 🧡👇


Szczególną uwagę przywiązujemy do solidności i wysokiej jakości naszej pracy.
Oferujemy konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji.
Usługi jakie świadczymy kierujemy do szerokiej grupy odbiorców.


Wszystkie usługi transportowo - przeprowadzkowe są ubezpieczone: od załadunku poprzez transport aż do rozładunku i ustawienia w miejscu docelowym. Nasze zaangażowanie, solidność i precyzja sprawiają, że Klienci wyrażają duże zadowolenie z naszych usług. To właśnie Klienci, ludzie są dla nas zawsze najważniejsi!

Połączenie grona miłych i zawsze pozytywnie sympatycznych ludzi, lubiących swoją pracę, pozwoliło na stworzenie solidnej oraz zaufanej marki. Zapewniamy Państwu dobrą jakość usług w możliwie dobrej cenie.

Zaufaj i wybierz TDU aby twoja przeprowadzka nie wyglądała czasami jak na poniższym filmie :-)

Zapraszamy do grona, pozytywnych, serdecznych i zadowolonych Klientów.

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png