Okazje przeprowadzek łączonych - kierunki i terminy

Jadąc pojazdem z ładunkiem w jedną stronę możemy zabrać rzeczy kolejnego Klienta wracając tą samą drogą powrotną a tym samym kilometry Twojej trasy liczymy w jedną stronę. Zobacz proponowane przez nas terminy i kierunki przeprowadzek łączonych a tym samym zaoszczędź na kosztach swojego transportu. Może którąś z celów podróży dostosujemy do twoich potrzeb. Opisane poniżej kierunki tras, oznaczają że auto będzie jechało puste w podanym terminie i na wyznaczonej trasie.

 

Haga, Amsterdam, Holandia - Bydgoszcz


Data wyjazdu: 15-11-2019

Adres załadunku: Haga, inne

Adres docelowy: Bydgoszcz, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1350 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta z Hagi, Amsterdamu przez Hannover, Poznań, Bydgoszcz. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech lub Holandii. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże, rzeczy lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz kontener z windą załadowczą, Peugeot boxer 22m3, zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Warszawa - Frankfurt nad Menem, Niemcy


Data wyjazdu: 18-11-2019

Adres załadunku: Warszawa - Piaseczno, inne

Adres docelowy: Frankfurt nad Menem, inne
Maksymalna objętość mienia: 17m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Warszawa, Łódź, Wrocław, Drezno, Frankfurt nad Menem. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Francji czy Czech. Mogą to być pojedyncze meble, rzeczy, bagaże lub przeprowadzka - dostępne auto bagażówka Fiat ducato 17m3, zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Sewilla, Hiszpania - Gdańsk, Polska


Data wyjazdu: 20-11-2019

Adres załadunku: Sewilla, inne

Adres docelowy: Gdynia, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Sewilla - Madryt - Tuluza - Paryż - Bruksela - Dortmund - Berlin - Bydgoszcz - Gdańsk. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Belgi, Holandii, Francji czy Hiszpanii. Pomożemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać całą przeprowadzkę - dostępny meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą, zespół roboczy 3 - osobowy.
 

 

Kraków, Polska - Nantes, Francja


Data wyjazdu: 25-11-2019

Adres załadunku: Kraków, inne

Adres docelowy: Nantes, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Katowice - Wrocław - Drezno - Frankfurt nad Menem - Paryż - Nantes. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Belgii, Luksemburga czy Francji. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże lub wykonać całą przeprowadzkę - dostępny meblowóz Fiat ducato kontener z windą załadowczą 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Mediolan, Włochy - Warszawa


Data wyjazdu: 27-11-2019

Adres załadunku: Mediolan, inne

Adres docelowy: Warszawa, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu meblowozu Warszawa - Łódź - Katowice - Ostrawa - Brno - Wiedeń - Graz - Wenecja - Mediolan. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemiec, Czech, Szwajcarii czy Włoch. Może to być pojedynczy mebel, rzecz, bagaż lub przeprowadzka - dostępne auto meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą 40m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 
Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli łączony? Interesuje Cię przeprowadzka krajowa lub międzynarodowa?
Skontaktuj się z nami!
Tel:+48 608-870-970 |
 
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png